Mirësevini

Ambientet e Hotel Palma janë ideale, të ngrohta e luksoze si për pushime ashtu edhe për biznes, për organizimin me profesionalizëm dhe me nivel të lartë të çdo konference dhe takimi pune.

Hotel Vila Palma

Hotel Vila Palma, vetëm 7 km nga qendra e Durrësit, mirëpret këdo që dëshiron të shijojë një kuzhinë tradicionale ose italiane me familjen ose miqtë. Linjat e autobusëve ndalojnë përpara hotelit dhe gjithashtu ofrohet shërbimi i transportit nga aeroporti për klientët tanë.

Shërbimet Tona

Shërbimi i ngrohtë, familjar dhe stafi mikeprites në çdo moment do t’ju bëjë të ndjeheni si në shtëpinë tuaj.

DHOMAT E HOTELIT

BAR & RESTORANT

SALLE KONFERENCASH

Dhomat Tona

Te gjitha dhomat e Hotel Vila Palma jane te arreduara ne menyre teper komode duke i’u ofruar keshtu ambientet e pershtatshme per te kaluar pushimet tuaja.